Утилізація люмінесцентних ламп

Утилизация люминесцентных ламп, ламп дневного света цена, Киев

Утилізація люмінесцентних ламп, енергозберігаючих та економних ламп (у вигляді спіралі), ламп денного світла ЛД20 / ЛД40, ламп, що містять ртуть (ртутьвмісних), відпрацьованих ртутних лампочок, а також натрієвих та бактерицидних ламп в Україні. Надаємо послуги з утилізації люмінесцентних ламп в найкоротші терміни. Укладаємо договори з утилізації люмінесцентних ламп з підприємствами різних форм власності. Для бюджетних організацій передбачена видача актів по утилізації люмінесцентних ламп.
Таким чином проводиться:
– утилізація ламп
– утилізація люмінесцентних ламп
– утилізація ламп денного світла
– утилізація ламп ЛД20
– утилізація ламп ЛД40
– утилізація ламп ЛБ20
– утилізація ламп ЛБ40
– утилізація ртутних ламп
– утилізація натрієвих ламп
– утилізація бактерицидних ламп
– утилізація ламп соляріїв

Приймаємо люмінесцентні лампи ЛД-20, ЛД-40 (ЛБ20 / ЛБ40) з потужністю від 18 Вт до 40 Вт у формі трубок за однаковою ціною. Довжина ламп від 60см до 120см. Ціна утилізації ламп буде залежати від їх кількості.

Утилізація люмінесцентних ламп проводиться в містах Київ, Чернігів, Житомир, Черкаси, Харків, Суми, Полтава, Кіровоград, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Херсон, Миколаїв, Одеса, Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Чернівці, Ужгород, Івано- Франківськ (а також районні центри).

Вартість і ціна утилізації люмінесцентних ламп: в залежності від кількості (чим більше – тим дешевше!) і місця розташування.
Після надання послуг з утилізації люмінесцентних ламп видаємо акт виконаних робіт з утилізації люмінесцентних ламп, до якого також додаються відповідні ліцензії, акти прийому-передачі відходів, податкова накладна в електронному вигляді для підприємств – платників ПДВ.