Про компанію

Наше підприємство займається збором, перевезенням, зберіганням, утилізацією, списанням, переробкою та знищенням відходів усіх класів небезпеки (небезпечних відходів I-III класу і безпечних відходів).
Ми укладаємо договори з підприємствами та організаціями усіх форм власності з утилізації відходів, обладнання, матеріалів, продукції і товарів по всій Україні.
Вивіз та перевезення відходів з території замовника для переробки та утилізації / знищення проводиться за домовленістю або Замовником, або Виконавцем.
Переробка, утилізація, знищення небезпечних відходів здійснюється на території Виконавця з можливістю присутності представника Замовника, фото і відеофіксацією процесу утилізації / знищення. Акт утилізації / на списання надається після оплати всіх послуг з утилізації.
Вартість та ціна послуг з утилізації відходів (небезпечних відходів) залежить від класу небезпеки, обсягу, відстані для перевезення. У нас найдешевша утилізація!
Якщо ви не знаєте, де можна утилізувати відходи у Вашому місті, то ми з радістю допоможемо Вам у цьому питанні. Утилізація у всіх обласних центрах – Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Черкаси, Полтава, Харків, Кіровоград, Дніпропетровськ, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Вінниця, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці.
Найбільш часто проводиться утилізація комп’ютерів, комп’ютерної техніки, оргтехніки, побутової та офісної техніки, люмінесцентних, ртутних, енергозберігаючих ламп, ламп денного світла, акумуляторів та автомобільних батарей, контрафактної продукції, косметики, лаків і фарб, картриджів, прострочених та неякісних товарів і продуктів харчування, жирових і харчових відходів, пластику і пластмаси, побутової хімії, чистячих засобів.